Заходи з протидії коронавірусу

Святковий концерт "Зустріч із зірками"

Андріївські вечорниці

Виховний захід "Материнські обереги"

Виховна година «А жінка в світ приходить для любові!»

Акція проєкту "З теплом душі й добром в долонях"

Виховна година «Україна - ЄС: сучасний стан взаємовідносин»

Всесвітній день вишиванки

День відкритих дверей

Конкурс фоторобіт «Світ моїми очима»

Святковий концерт до 8 Березня

Інтелектуально-розважальна гра «Хто краще: хлопці чи дівчата?»

День Святого Валентина

День безпечного  Інтернету

 

Новорічна вистава в ЦПТО Шоу-вікторина «Шляхами країн Євросоюзу»

   

 Новий рік та Різдво – найбільш улюблені свята дітей та дорослих. 
     Цього року 27 грудня 2017 року в Центрі відбулось театралізоване дійство під назвою “Вечори на хуторі біля Диканьки”. Соціальний педагог Миколаєнко А.Г. та вихованці подарували учням та працівникам ЦПТО справжню казку. Професійна акторська гра захопила глядачів з перших секунд та занурила в знайомий з дитинства сюжет казки. Свято не обійшлось без Діда Мороза та Снігуроньки, які привітали всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим. А закінчилось свято вечірньою шоу-дискотекою.

 

 

Виховний захід «Шляхами країн Євросоюзу» класний керівник групи №7/8 Ярина Наталія Василівна розпочала з того, що Україна розташована в європейській частині Євразії, тобто є частиною Європи. Що ми маємо бути кращими на фоні інших, більш розвинених європейських країн.  Викладач продемонструвала відео з інформацією про структуру Євросоюзу, його складом, керівними органами. Дві команди «Знавці» та «Ерудити» змагались в таких конкурсах: «Дорожня карта», географічний раунд, геральдичний раунд, «Відомі люди» та інше. Не оминули учасники шоу свого професійного напрямку і продемонстрували знання в конкурсі «Європейські дизайнери одягу». Переможцем було визначено команду «Знавці», а усі присутні отримали гарний настрій.

День пам’яті жертв Голодомору   День гідності та свободи

 

 

 

 

 

25 листопада 2017 року в бібліотеці ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» вихованці групи №10,15,3 мали змогу поглибити знання про Голодомор 1932 – 1933рр., його причини та наслідки. З цією метою бібліотекар центру Шевченко Л.С. продемонструвала відео із спогадами очевидців Голодомору 1932-1933рр. 

 

 В ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький ЦПТО» на виховних заходах до ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ в групах № 12 (класний керівник Герасименко Н.Ю.), № 5/6 (класний керівник Кучеренко Р.Д.), №15 (класний керівник Шевченко Л.С.) йшлося про ідеали свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття. 

«СНІД – СМЕРТЕЛЬНА ЗАГРОЗА ЛЮДСТВУ!»   ВЕЧОРНИЦІ В НІЧ НА АНДРІЯ

 

 

 

 

 

 

 

2 грудня 2016 року в актовій залі ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» учень групи №3 Дмитро Пєшков провів лекцію на тему «СНІД – смертельна загроза людству!»
     Дмитро разом з Хандошко Єлизаветою розповів про хворобу з назвою СНІД, яка прогресує щороку та забирає життя мільйонів людей. Присутні дізнались про те, що для СНІДу не існує перешкод, він однаково вражає чоловіків, жінок і дітей. На планеті 40 мільйонів людей на сьогоднішній день інфіковані ВІЛ. Хвороба СНІД викликається ВІЛ - вірусом імунодефіциту людини. 

 

12 грудня напередодні свята Андрія  мешканці гуртожитку ЦПТО мали можливість побувати на справжніх українських вечорницях.  Віддаючи данину традиціям юнаки та дівчата весело проводили час: співали народних пісень, танцювали на рогачах,  кусали калиту, ворожили. Дівчата випробовували долю на дровах, на чоботях, пекли балабушки, щоб почастувати голодного собаку. Вечорниці видалися настільки цікавими, що глядачі не змогли всидіти на місцях і долучилися до дійства.  Наприкінці вечора всіх присутніх пригостили смачними варениками.