2019 рік

       Посвята в першокурсники – приємне завершення вступної компанії. 18 жовтня 2019 року в ДПТНЗ «Переяслав – Хмельницький ЦПТО» першокурсники проходили процедуру офіційної посвяти, отримання нового статусу – «учень центру». Старшокурсники  Грушецька Ірина та Середа Альона привітали присутніх. У їх  вітальному слові містилося багато інформації для  першокурсників.  Цікавими та пізнавальними  були завдання запропонованого квесту « Моя учнівська родина». На святі звучали пісні у виконанні Строганової Єлизавети та Буряк Софії.
2018 рік

    Вже стало доброю традицією в ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно - технічної освіти» на початку жовтня проводити посвяту в першокурсники. Не став винятком і цей рік. Учнівське самоврядування разом  із заступником директора з виховної роботи Гайдар Н. В. підготували та провели квест     «Україна – наша Батьківщина». Усіх  першокурсників привітала  в. о. директора, заступник з навчально-виробничої роботи Слюсар І.В. та побажала перемоги. Учні отримали завдання, маршрутні листи і швидко впоралися із поставленим завданням. Переможцями квесту стали учні групи №6 під керівництвом Палатної О. М. Учасники отримали солодкі призи та пам’ятки першокурсників.

 

2017 рік

      Дружня учнівська родина ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» 20.09.2017 року приймала у ряди першокурсників нове поповнення.

Як годиться слова вітання дарувала заступник директора з виховної роботи Н.В.Гайдар, яка привітала всіх  учнів-новобранців, побажала успіхів у навчанні,  активної праці, яка єднатиме і зміцнюватиме велику робітничу родину.

        Всі учні-новобранці пройшли певні випробування, які проводили третьокурсники Пєшков Дмитро, Хандошко Єлізавета, Кожушна Анна та гостя свята, випускниця 2016 року Анцерова Людмила. Першокурсники продемонстрували, як за 20 днів  навчання згуртувалися, навчилися домовлятися між собою та вирішувати разом будь-які групові питання.

         Родзинкою заходу був Флешмоб за участю учнів груп №2,15,17,19,5/6.

Усі учні першого курсу успішно пройшли  випробування та в повному складі увійшли до учнівської родини, отримали солодкі призи.


2016 рік


23. 09. 2016 року на подвір’ї ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький ЦПТО» було проведено відкритий захід «Посвята в першокурсники»

Учні ІІІ-х курсів святково прийняли в свої ряди першокурсників.

      Відповідальним за організацію і проведення свята був керівник вокального гуртка Максим Сергійович Демченко та найактивніщі члени учнівського самоврядування Центру: Овсієнко Юля, Полтавець Володимир, Стародубцев Богдан, Карабанов Євген, Зінченко Максим, Рашевська Анна, Іллічова Ангеліна

     Весело пройшли конкурси підготовлені третьокурсниками: «Пазли», «Веселі запитання», «Х фактор», «Голодні ігри», «Танцюють всі». Переможці були нагороджені солодкими призами. В гумористичній формі були зачитані права та обов’язки майбутніх учнів ЦПТО.

Всі учні отримали масу позитивних емоцій.

 

 

2015 рік


   Вже трохи більше десяти днів першокурсники вчаться в ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти». Вони отримують перші практичні уроки своєї майбутньої професії, уроки майстерності і професіоналізму і учнівське самоврядування нашого навчального закладу вирішило започаткувати традицію – «посвяти в учні», як одного з найяскравіших моментів дорослого життя.
            Посвята в учні – це важливий і хвилюючий момент в житті першокурсника, наповнений яскравими емоціями і незабутніми враженнями.
           11 вересня 2015 року на стадіоні закладу «Юність» третьокурсники Лябах Анна,
Анцерова Людмила, Каднікова Ірина, Басараб Ірина та керівник вокального гуртка Максим Сергійович Демченко зустрічали першокурсників та їх керівників. Свято розпочалося з розподілу учнів на команди, які змагались в цікавих та веселих конкурсах та вікторинах. Учні, по-дитячому безпосередні, щирі та відкриті; по-дорослому артистичні, ставши в коло Дружби учнівської родини завзято танцювали. І, варто сказати, що здатні вони багато на що!
        Кожен із присутніх отримав солодкий приз, випечений старшокурсниками, що навчаються за професією «Кухар, кондитер». Стан ейфорії ще довго не покидав усіх присутніх на посвяті, всі першокурсники змогли відчути себе частиною великої і дружної сім`ї Центру.
      Пошанування молоді, котра приступає до набуття грамоти, знань, професійних умінь і навичок, було і є подією високого суспільного і державного значення. Із цього моменту починається формування нових майбутніх поколінь, їхніх якостей і можливостей, професіоналізму, а відтак – і майбутнього нашої держави.
    
 Сподіваємось, що першокурсники 2015 року гідно розпочнуть своє учнівське життя, з честю будуть носити звання учня Переяслав-Хмельницького центру професійно –технічної освіти та не раз гідно й талановито представлять рідний навчальний заклад.
        Ми бажаємо першокурсникам успіхів у навчанні, високих досягнень та особистих перемог. Хай їхнє учнівське життя буде яскравим, а світ навколо – мирним, світлим і радісним!