Сьогодні нікого не потрібно переконувати в тому, що комп'ютер - корисний масовий інструмент для обробки інформації, що завтрашній день не можливо уявити собі без комп'ютерів. Оператор комп’ютерного набору повинен вміти виконувати такі завдання:

1.      Грамотно і швидко оформляти ділові папери;
2.      Вести електронну переписку з клієнтами;
3.      Виконувати операції з базами даних;
4.      Керувати режимами роботи  периферійного обладнання.
5.      У разі необхідності виконувати обов’язки секретаря керівника, вести діловодство.

         Професія адміністратора є  поширеною і затребуваною в наші дні. Без адміністратора не обійтися в готельній сфері, туристичних комплексах, салонах краси, крупному магазині, приватних освітніх центрах, клініках, в розважальних і спортивних центрах.

      Адміністратор – це посадова особа, яка відповідальна за прийом, реєстрацію, розміщення, обслуговування, консультування клієнтів. Це людина, яка здатна виявити порушення в роботі і прийняти необхідні заходи для його усунення.

     Адміністратор повинен володіти хорошими комунікаційними навичками, приємною зовнішністю, мати грамотно поставлену мову, володіти навичками роботи з діловою документацією, технікою спілкування по телефону, бути знайомим з правилами поведінки в конфліктних ситуаціях. Також адміністратор повинен уміти планувати, переконувати, контролювати, бути здатним самостійно ухвалювати рішення.

        Адміністратор – професія не на все життя. Це хороший стартовий майданчик на шляху подальшого кар'єрного зростання.

Успіхів вам в освоєнні нової професії!

Реклама професії