Середа, 17.10.2018, 11:11
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Меню сайту
Випадкове фото
Форма входу
Корисні посилання








Національна гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія
Наші координати
08400,
Київська область,
м.Переяслав-Хмельницький,
вул.Можайська, 5.
тел.5-45-68;5-20-40
E-mail: ptu_22_phm@ukr.net
Опитування
Яка професія В ЦПТО вам подобається?
Всього відповідей: 690
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Лічильник
www.reliablecounter.com
Пошук

Олімпіади

ВІТАЄМО Переможців! Зичимо успіхів у навчанні!

Дякуємо викладачам, які підготували лідерів змагань!

РЕЗУЛЬТАТИ

участі учнів ДПТНЗ "Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти" в ІІ (міському) етапі

Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2017-2018 н.р

№ п/п Предмет Прізвище, ім'я учня Місце Клас

ПІП викладача

1 Інформаційні технології Ігнатович Катерина І 11

Кацалап Лариса Миколаївна

2 Інформаційні технології Задоя Руслана І 10 Кацалап Лариса Миколаївна
3 Історія Гейбатов Роман І 11 Палатна Ольга Миколаївна
4 Українська мова та література Сулима Марина І 11 Капшук Валентина Сергіївна
5 Екологія Головко Анастасія  ІІ 11 Ярина Наталія Василівна
7 Географія Божко Олег ІІІ 10 Оганесян Лариса Олегівна
8 Біологія Ігнатович Катерина ІІІ 11 Ярина Наталія Василівна
9 Правознавство Ладік Тетяна ІІ 10 Степаненко Аліна Вадимівна
10 Образотворче мистецтво Ковальова Марія ІІ 11 Ковтун Наталія Олексіївна

РЕЗУЛЬТАТИ
 участі учнів  ДПТНЗ "Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти"  в   ІІІ (обласному) етапі
Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2016-2017 н. р.  

№ з/п

Предмет

Прізвище, ім'я учня

Місце

Клас

ПІП викладача,

який підготував 

учня до олімпіади

1

Інформаційні технології

Левченко Аліна

ІІІ

11

Кацалап Лариса Миколаївна

2

Українська мова та література

Сулима Марина

ІІІ

10

Капшук Валентина Сергіївна

 

РЕЗУЛЬТАТИ

участі учнів ДПТНЗ "Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти"  в  ІІ (міському) етапі

Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2016-2017 н.р

№ п/п Предмет Прізвище, ім'я учня Місце Клас

ПІП викладача

1 Інформаційні технології Левченко Аліна І 11

Кацалап Лариса Миколаївна

2 Історія Гейбатов Роман І 10 Палатна Ольга Миколаївна
3 Математика Неклеса Дарія ІІ 10 Кучеренко Раїса Дмитрівна
4 Математика Ігнатович Катерина ІІІ 11 Кучеренко Раїса Дмитрівна
5 Українська мова та література Сулима Марина І 10 Капшук Валентина Сергіївна
6 Екологія Корнієнко Ірина І 11 Новікова Тетяна Дмитрівна
7 Образотворче мистецтво Ковальова Марія ІІ 10 Ковтун Наталія Олексіївна
8 Біологія Іораш Анна ІІ 10 Ярина Наталія Василівна
9 Правознавство Іллічова Ангеліна ІІ 10 Степаненко Аліна Вадимівна
10 Економіка Бурдонос Володимир ІІІ 10 Шелист Алла Юріївна
11 Астрономія Левченко Аліна ІІІ 11 Тютюнник Марина Миколаївна

 

РЕЗУЛЬТАТИ
 участі учнів  ДПТНЗ "Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти"  в   ІІІ (обласному) етапі
Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2015-2016 н.р.  

№ п/п предмет ПІП учня місце клас ПІП вчителя
1 Інформаційні технології Левченко Аліна ІІІ 10

Кацалап Лариса Миколаївна

РЕЗУЛЬТАТИ

участі учнів ДПТНЗ "Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти"  в  ІІ (районному) етапі

Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2015-2016 н.р

 

п/п

предмет

ПІП учня

місце

клас

ПІП викладача

1

Інформаційні технології

Антоненко Дарина

І

11

Кацалап Лариса Миколаївна
 

2

Інформаційні технології

Левченко Аліна

І

10

Кацалап Лариса Миколаївна

3

Біологія

Іораш Анна

ІІІ

10

Ярина Наталія Василівна

4

Географія

Сонько Микола

ІІІ

11

Оганесян Лариса Олегівна

5

Економіка

Коберник Олександр

ІІ

11

Кравченко Алла Василівна

6

Українська мова

Анцерова Людмила

ІІІ

11

Слюсар Ірина Володимирівна

7

Українська мова

Заруба Віталіна

ІІІ

10

Кардаш Лариса Василівна

8 Правознавство Іллічова Ангеліна ІІ 10 Степаненко Аліна Вадимівна
9 Англійська мова Ковальова Марія І 10 Грабовська Світлана Миколаївна

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ

участі учнів ДПТНЗ "Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти"  в  ІІ (районному) етапі

Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2014-2015 н.р

п/п

предмет

ПІП учня

місце

клас

ПІП викладача

1

Інформаційні технології

Буряк Владислав

І

11

Кацалап Лариса Миколаївна

2

Інформаційні технології

Ступак Владислав

І

10

Кацалап Лариса Миколаївна

3

Математика

Лябах Анна

ІІ

10

Кучеренко Раїса Дмитрівна

4

Інформатика

Дорош Ілона

ІІ

10

Кацалап Лариса Миколаївна

5

Історія

Шевченко Назар

І

11

Палатна Ольга Миколаївна

6

Англійська мова

Анцерова Людмила

І

11

Назарова Світлана Володимирівна

7

Англійська мова

Євтєєва Ірина

ІІ

10

Абент Ілонна Леонідівна

 

РЕЗУЛЬТАТИ

участі учнів ДПТНЗ "Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти"  в  ІІ (районному) етапі

Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін серед учнів ПТНЗ Київської області у 2013-2014 н.р

№ п/п

предмет

ПІП учня

місце

клас

ПІП викладача

1

Інформаційні технології

Руденко Дмитро

І

11

Кацалап Лариса Миколаївна

2

Інформаційні технології

Пищик Юлія

І

10

Кацалап Лариса Миколаївна

3

Історія

Грицюк Денис

І

11

Палатна Ольга Миколаївна

4

Історія

Шевченко Назар

І

10

Палатна Ольга Миколаївна

5

Англійська мова

Гурін Дмитро

І

10

Назарова Світлана Володимирівна

6

Біологія

Пасацька Олександра

ІІ

11

Ярина Наталія Василівна

7 Українаська мова та література Зінченко Ксенія ІІ 11 Кардаш Лариса Василівна
8 Українаська мова та література Каплюк Аліна ІІ 10 Капшук Валентина Сергіївна

РЕЗУЛЬТАТИ
 участі учнів  ДПТНЗ "Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти"  в   ІІІ (обласному) етапі
Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2013-2014 н.р.  

№ п/п предмет ПІП учня місце клас ПІП вчителя
1 Інформаційні технології Руденко Дмитро ІІІ 11

Кацалап Лариса Миколаївна

2 Історія Грицюк Денис IV 11 Палатна Ольга Миколаївна

 

РЕЗУЛЬТАТИ
участі учнів ДПТНЗ "Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти"  в  ІІ (районному) етапі
Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін серед учнів ПТНЗ Київської області у 2012-2013 н.р

№ п/п

предмет

ПІП учня

місце

клас

ПІП викладача

1

Інформаційні технології

Руденко Дмитро

І

10

Кацалап Лариса Миколаївна

2

Інформаційні технології

Зінченко Ксенія

І

11

Кацалап Лариса Миколаївна

3

Світова література

Зінченко Ксенія

І

11

Зінченко Світлана Тимофіївна

4

Англійська мова

Руденко Дмитро

І

10

Грабовська Світлана Миколаївна

5

Математика

Дьохтяр Катерина

І

11

Кучеренко Раїса Дмитрівна

 

РЕЗУЛЬТАТИ
 участі учнів  ДПТНЗ "Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти"  в   ІІІ (обласному) етапі
 Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2012-2013 н.р.  

№ п/п предмет ПІП учня місце клас ПІП вчителя
1 Інформаційні технології Руденко Дмитро ІІІ 10

Кацалап Лариса Миколаївна