Четвер, 21.06.2018, 15:09
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Меню сайту
Випадкове фото
Форма входу
Корисні посилання








Національна гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія
Наші координати
08400,
Київська область,
м.Переяслав-Хмельницький,
вул.Можайська, 5.
тел.5-45-68;5-20-40
E-mail: ptu_22_phm@ukr.net
Опитування
Яка професія В ЦПТО вам подобається?
Всього відповідей: 710
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Лічильник
www.reliablecounter.com
Пошук

Місячник методичної роботи 2018

viber image.jpg План
проведення місячника методичної роботи

 

Час проведення

Заходи

Місце проведення

Виконавці

Четвер, 1 лютого

8.30

Відкриття місячника

корпус №3

бібліотека

методисти Степаненко А.В

Юрченко Т.В.

10.30

Участь у семінарі для методистів ПТНЗ на тему: «Інноваційні технології підготовки кваліфікованих робітників»

м.Біла Церква

методисти Степаненко А.В.

Юрченко Т.В.

П’ятниця, 2 лютого

10.20

Виставка кращих методичних розробок, портфоліо викладачів та майстрів виробничого навчання

корпус №3

методичний кабінет

методисти Степаненко А.В

Юрченко Т.В.

Вівторок, 6 лютого

9.30

Виставка-конкурс робіт учнів на тему: «Охорона праці очима дітей»

корпус №3

бібліотека

методисти Степаненко А.В

Юрченко Т.В.

 13.25

Брейн-ринг «Видатні українці»

корпус №3

бібліотека

викладач

Палатна О.М.

Середа, 7 лютого

13.25

Семінар-практикум «Скарбничка уроків виробничого навчання»

корпус №5 лаб.№50

голова методичної комісії

Герасименко С.О. майстри в/н

Четвер, 8 лютого

13.25

Відкритий захід професійного спрямування «Гра інтуїція»

корпус №3

бібліотека

майстер в/н

Семенко О.П.

П’ятниця, 9 лютого

10.20

Конкурс «Кращий за професією водій»

корпус №7

каб. №30, територія стадіону

Викладачі

 Кучеренко В.А. Бутник В.П.

 майстри в/н

Понеділок, 12 лютого

8.30

Розклад English curriculum

корпус №3 перший поверх

викладачі англійської мови

10.20

Відкритий урок в/н «Збирання та випробування контакторів магнітних пускачів»

корпус №5 лаб.№50

майстер в/н Лічманюк С.П.

 12.30

Педагогічний діалог «Роль самоосвіти у фаховому зростанні педагога»

корпус №3

кабінет №14

викладач

Капшук В.С.

Вівторок, 13 лютого

8.30

 Фотозона Deutsch plus English

корпус №3

 хол другого поверху

викладачі

іноземних мов

12.00

Музичне попурі

корпус №3

 хол другого поверху

викладачі

 іноземних мов

 13.25

Спортивні змагання з настільного тенісу серед юнаків ЦПТО

корпус №3 спортивна зала

керівник фізичного виховання

Ткаченко М.О.

14.20

Quizz-show «Welcome to the English – speaking world»

корпус №3

актова зала

викладач

Назарова С.В.

Середа, 14 лютого

10.20

Країнознавчий квест «How much do you know about Great Britain?»

корпус №3

викладач

 Грабовська С.М.

 13.25

Шоу «Всьому початок є кохання»

корпус №3 актова зала

викладач

Доготар Н.В.

 13.25

Спортивні змагання з настільного тенісу серед дівчат ЦПТО

корпус №3 спортивна зала

керівник фізичного виховання

Ткаченко М.О.

Четвер, 15 лютого

 13.25

Англійська мова у професії кухар «British tradition of eating»

корпус №3

бібліотека

викладач

Абент І.Л.

майстер в/н

Цабенко Ю.В.

П’ятниця, 16 лютого

 12.30

Спортивні змагання серед юнаків та дівчат з шахів та шашок

корпус №3

кабінет №1

керівник фізичного виховання

Ткаченко М.О.

13.25

Театралізоване шоу «Брати Грімм – відомі збирачі німецьких народних казок»

корпус №3

бібліотека

викладач Миколаєнко А.Г.

Понеділок, 19 лютого

13.25

Інформаційний квест

територія навчального закладу

майстер в/н

Склярук Т.А.

Вівторок, 20 лютого

10.20

Відкритий урок в/н «Символіка вишивок у виробах»

швейний корпус майстерня №4

майстер в/н Сидорець М.П.

Середа, 21 лютого

14.20

Семінар-практикум «Сучасні інноваційні методи навчання – шлях до формування ключових компетентностей учнів»

корпус №3

кабінет №7

викладачі методичної комісії природничо-математичного напрямку

Четвер, 22 лютого

9.25

Відкритий урок з предмету: «Трактори»

корпус №7 кабінет №21

викладач

Кучеренко В.А.

13.25

Майстер-клас «Цікава електрика»

корпус №3 бібліотека

Майстри в/н Рябокрис В.М. Бідний О.О.

П’ятниця, 23 лютого

13.25

Відкритий захід професійного спрямування «Вишиваними стежками»

корпус №3 бібліотека

майстер в/н

Узенюк О.П.

Понеділок, 26 лютого

14.20

Шоу-вікторина «Обереги українського народу»

корпус №3

бібліотека

майстер в/н Яковенко Л.П.

Вівторок, 27 лютого

9.25

Відкритий урок в/н «Підготовка трактора МТЗ-80 до оранки»

корпус №7 лабораторія

с/г машин

майстер в/н

Лега А.І.

Середа, 28 лютого

 13.25

Фестиваль професій «Ліга професіоналів»

корпус №3 актова зала

методисти Степаненко А.В. Юрченко Т.В.

ФОТОЗВІТ