$IMAGE1-left$20 вересня вся громада  Переяслава-Хмельницького святкувала День міста та 72-гу річницю визволення переяславського краю від німецько-фашистських загарбників. Керівництво міста, на чолі з міським головою, гості, ветерани Великої Вітчизняної війни, депутати обласної та міської рад, представники трудових та творчих колективів взяли участь у мітингу з покладанням квітів до меморіалу загиблих захисників Другої світової війни та воїнів-афганців.

На Центральній площі міста протягом дня проходила виставка творчих робіт$IMAGE2-right$ декоративно-ужиткового мистецтва навчальних закладів, майстрів народної творчості. Свої роботи представили народні умільці з різних куточків України, які презентували роботи з різноманітних напрямків мистецтва: кераміка, живопис, вишивка, декупаж, лялька-мотанка, соломоплетіння, сувеніри, обереги, вироби з бісеру. Чудову та незвичайну композицію представив глядачам ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти», ідея якої належить старшому майстру Ірині Іванівні Полтавець.

$IMAGE4-left$Під час вечірньої шоу-програми для присутніх виступали творчі колективи Переяслав-Хмельницького та інших міст України. Цікаве музичне шоу $IMAGE3-right$підготували і наші вихованці на чолі з Степаненко Аліною Вадимівною та Демченком Максимом Сергійовичем. Усі глядачі мали змогу оцінити неабиякі таланти наших учнів.

$IMAGE5-center$