1111 річниця славного Переяслава-Хмельницького

   15 вересня 2018 року наше місто Переяслав-Хмельницький відзначив свою 1111 річницю від першої літописної згадки про місто та 75-річчя визволення від німецько-фашистських загарбників.

          Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти також долучився до святкувань. На центральній площі, поряд з іншими навчальними закладами нашого міста, було представлено виставку надбань та досяг Центру.

 

 Переяславу 1110 років

16 вересня День народження рідного міста Переяслава. Активну участь у заходах, присвячених цій події, взяли педагоги та учні ЦПТО. Майстри виробничого навчання за професією кухар, кондитер разом зі своїми вихованцями виготовили солодкий подарунок для переяславчан та гостей міста. Торт довжиною 2,5 метри, вагою 60 кг кулінари готували цілий тиждень. Солодкий велетень був головною родзинкою святкового дійства на центральній площі міста. Майстри виробничого навчання та учні за професією кравець створили колекцію суконь в етно-стилі «Переяслав-1110», яку демонстрували на головній сцені міста під час конкурсу краси «Міс Переяслава».

 

 


 20 вересня вся громада  Переяслава-Хмельницького святкувала День міста та 72-гу річницю визволення переяславського краю від німецько-фашистських загарбників. Керівництво міста, на чолі з міським головою, гості, ветерани Великої Вітчизняної війни, депутати обласної та міської рад, представники трудових та творчих колективів взяли участь у мітингу з покладанням квітів до меморіалу загиблих захисників Другої світової війни та воїнів-афганців.

На Центральній площі міста протягом дня проходила виставка творчих робіт декоративно-ужиткового мистецтва навчальних закладів, майстрів народної творчості. Свої роботи представили народні умільці з різних куточків України, які презентували роботи з різноманітних напрямків мистецтва: кераміка, живопис, вишивка, декупаж, лялька-мотанка, соломоплетіння, сувеніри, обереги, вироби з бісеру. Чудову та незвичайну композицію представив глядачам ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти», ідея якої належить старшому майстру Ірині Іванівні Полтавець.

Під час вечірньої шоу-програми для присутніх виступали творчі колективи Переяслав-Хмельницького та інших міст України. Цікаве музичне шоу під назвою "Місто щастя" підготували і наші вихованці на чолі з Степаненко Аліною Вадимівною та Демченком Максимом Сергійовичем. Усі глядачі мали змогу оцінити неабиякі таланти наших учнів.